פרידה מהרבה כינרת

אירוע פרידה מהרבה כינרת

האירוע יתקיים במוצאי שבת, א' כסלו תשע"ח,
18/11/17 
בשעה 20:00 בבית הכנסת הגדול של יזמ"ה,
בבית הספר יזמ"ה, רחוב חשוון ,30 מודיעין

 

"שריון לחברה"

כנרת שריון, הרב המייסדת של יזמ"ה, פרשה לאחר 20 שנה של שירות מסור לקהילתנו.

אנו אסירי תודה על הנהגתה וחזונה בהקמת קהילת יזמ"ה.

הרעיון של תיקון עולם היה חזונה של כנרת והוא ימשיך להיות גם חזונה של קהילת יזמ"ה. לאור זאת, אנו מקימים את קרן "שריון לחברה" לכבודה של כנרת. המטרה היא להמשיך במסורת ולהבטיח את המשכיות הפרוייקטים החברתיים של יזמ"ה. אנו שואפים לגייס  70,000 ₪ מדי שנה לקראת יעד שאפתני של 350,000 ₪ בחמש השנים הקרובות.

מאז הקמתה של קהילת יזמ"ה ב 1997, יזמ"ה מובילה פרויקטים חברתיים המסייעים לאוכלוסיות במצוקה (ילדים עם מוגבלויות ומשפחותיהם, משפחות בקשיים כלכליים ועוד).

התרומה שלך לכבודה של כנרת יכולה לעזור לנו להגיע ליעד.

 פרויקטים של צדק חברתי ומעורבות חברתית של יזמ"ה:

אימוץ בית עדן – 'בית-עדן' הינו מעון לילדים עם מוגבלות שכלית, המגיעים ממשפחות בעלות רקע סוציו-אקונומי קשה. מידי שישי אחר הצהרים עורכים מתנדבי יזמ"ה קבלת שבת עם ילדי בית עדן. ילדי בית עדן מצטרפים לתוכניות מיוחדות של יזמ"ה: פורים, טיולים קהילתיים ואירועים. מדי שנה אנו עורכים טקס בני מצווה לילדי בית עדן שמתחיל בכותל ואחריו אנו מארגנים חגיגה קהילתית ביזמ"ה. זהו טקס מעבר מרגש וחשוב עבור דיירי בית עדן ועבור קהילת יזמ"ה. האירוע מתנהל בשיתוף פעולה מרגש עם תלמידי מערכת החינוך של יזמ"ה.

 

יזמ"ן   –   מרכז לימוד לילדים ולנוער ממשפחות שידן אינה משגת לממן עזרה בלימודים לילדיהם באופן פרטי. יזמ"ן מעניקה הזדמנות שווה לילדים להגיע להישגים לימודיים.  מדי שבוע, יותר מ 100 תלמידים, מקבלים הדרכה ועזרה בשיעורים פרטיים ע"י מתנדבים וחברים בקהילה.

 

ליווי למשפחות חד הוריות – התכנית פועלת ביזמ"ה בשיתוף עם אגף הרווחה של העירייה ו'נשות הדסה' , עבור משפחות הנמצאות בתהליך פירוק (גירושין)  או סמוך מאוד לפרידה. המשפחות עוברות תהליך לימוד, תמיכה והעצמה אישית.

 

איסוף מזון לנזקקים –יזמ"ה מארגנת סביב חגי תשרי ובפסח (פרויקט קמחא דפסחא)  איסוף מזון וגיוס כספים לרכישת חבילות מזון לחגים וחלוקתם לנזקקים.

 

תמיכה במשפחות במצוקה ברחבי העיר– בתיאום עם האגף לשירותים חברתיים ופעילים חברתיים נוספים בעיר, יזמ"ה מגישה עזרה וליווי למשפחות וליחידים הזקוקים לתמיכה חד פעמית או מתמשכת .

 

תרומה לקרן שריון לחברה לצדק חברתי

/ דף בית

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *