ועד מנהל

אנה אביטל

אנה אביטל

יו"ר
אמא לארבעה, תושבת מודיעין שנים רבות. כל ילדיי עלו לתורה ביזמ"ה. למעלה מ-10 שנים עוסקת בתחום פיתוח כלכלי בקרב אוכלוסיות בפרפריה הכללית, חברתית ופוליטית. מאמינה בצדק חברתי ושוויון. "אני מאמינה שזאת זכות גדולה להיות מעורבת בפעילויות ועתידה של קהילת יזמ"ה."
שירה לב-עמי

שירה לב-עמי

גזברית, יו"ר ועדת כספים
אני ואתה נשנה את העולם" אמא לשלושה ילדים שגדלו במסגרות יזמ"ה, מומחית בטכנולוגיית אימפקט-טק המשפרת את העולם לטובה, פעילה בתחום האקלים ומנהלת .חדשנות דיגיטלית ודאטה בג'וינט ישראל תארים מתקדמים במדעי המדינה – מדיניות ציבורית, משפטים ומנהל עסקים.
גיא שאולסקי

גיא שאולסקי

יו"ר ועדת גיוס כספים
נשוי לענת ואב לשלושה בנים, הפעילים במסגרות יזמ"ה. עוסק בתחום הפיתוח משאבים וקשרי חוץ בישראל.בוגר מחזור א' של תוכנית פיתוח למנהיגות רפורמית ע"ש פאולה אדלשטיין ז"ל. מאמין שפעילות קהילת יזמ"ה מהווה נדבך משמעותי במאמצי חיזוק הקשר של מדינת ישראל.
זיוה הלר- רובינשטיין

זיוה הלר- רובינשטיין

יו"ר ועדת רוח וערכים
גיא בויטנר

גיא בויטנר

יו"ר ועדת נוער וצעירים
הילה לוינשטיין

הילה לוינשטיין

יו"ר ועדת חינוך
נשואה ליואב ואמא לארבעה ילדים שבגרו וגדלים במסגרות יזמ"ה עובדת בחברת פייזר מזה 10 שנים כנציגה רפואית בתחום הגסטרו.חברת קהילה ופעילה בהנהגות גנים וביה"ס משנת 2006 . מאמינה בגיוס ושיתוף המשפחות לטובת פעילויות חברתיות וקהילתיות וחיזוק הקשרים הבין אישיים וחיזוקה של הקהילה.
גיל שקל

גיל שקל

יו"ר ועדת צדק חברתי
.בן 45 נשוי + 1. עובד בהייטק כ- 25 שנה. בוגר בתוכנית רמי"ם של הסוכנות היהודית.בוגר מחזור א' של תוכנית לפיתוח מנהיגות רפורמית ע"ש פאולה אדלשטיין וקורס דיקטורים חברתיים. משמש כדירקטור בעמותת "צעד קדימה" שעוסקת בשיקום וליווי של ילדים ובוגרים גם צרכים מיוחדים. מאמין במעורבות חברתית ובשילוב אנשים מכלל מגזרי החברה.
רודריגו ויינר

רודריגו ויינר

יו"ר ועדת קהילה
נולד בארגנטינה ועלה לארץ ב-2011.נשוי לקרלה ואב לשתי בנות. עובד בהסתדרות העולמית, ראש דסק מדינות דוברות ספרדית ופורטוגזית המחלקה לארגון וקשר עם ישראלים בתפוצות. מאמין שהיהדות היא של כולנו ושאין דרך אחת להיות יהודי/ה.
גיא עולמי

גיא עולמי

חבר ועדת ביקורת
גיא עולמי, יליד 1964. אב ל 3 ילדים. יליד הארץ. תואר ראשון בהסטוריה כללית ומדע מדינה. תואר שני מנה״ע. ניסיון של שנים רבות בתפקידי ניהול בענף הביטוח. בשנים האחרונות מנכ״ל חילן פנסיה - גוף מתפעל הסדרי פנסיה של מעסיקים. חבר יזמ״ה בשנים האחרונות ופעיל כמתנדב בעמותת פעמונים.
רוני ספיר

רוני ספיר

חברת ועדת ביקורת
רוני ספיר אשת אסטרטגיה ומוצר בעולם האימפקט החברתי, אמא לגל ושחר. מאמינה ביכולת לשנות את העולם לטובה באמצעות טכנולוגיה ונתונים, ופועלת להרחיב את האימפקט לכלל האוכלוסיה, ובפרט לאוכלוסיות חלשות. בעבר יזמית בתחום הבריאות הדיגיטלית וכיום בכירה בג'וינט.
אורנה בר און

אורנה בר און

חברת ועדת ביקורת
אורנה בר-און , אמא יחידנית לעופרי אנחנו גרים במודיעין שנתיים וחברים בקהילה. עוסקת בניתוח מערכות שנים רבות. מאמינה מאוד בקהילה ובערך המוסף הענק שמביאה שייכות. מאמינה ואוהבת את ההתנדבות כמקרבת ומאפשרת לכל אחד להרגיש שייך גם לנותן וגם למקבל . מתחברת מאוד לקהילת יזמ"ה שמביאה את רוח היהדות ממקום של פלורליזם ושיוויון,
יורם תקוע

יורם תקוע

חבר הנהלה
בוגר תנועת הנוער של התנועה ליהדות מתקדמת ומבין מקימי קיבוץ לוטן בערבה. חבר קהילת יזמ"ה משנת 2010. נשוי לשיר ואב לשלושה ילדים שכולם פעילים בתנועת הנוער. אני מאמין, שחינוך הילדים באורך חיים רפורמי, בבית, בבית הספר ובתנועת הנוער, הוא חלק מהשליחות שלנו ומאפשר הפצת ערכי שוויון, שיתוף ותיקון עולם, גם לקהלים רחבים יותר.